Заступник начальника вінницьких патрульних на Пирогова збив дівчину

17:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

Начальник відділу чергової служби управління патрульної поліції у Вінницькій області, заступник начальника управління патрульної поліції у Вінницькій області, сьогодні у Вінниці збив 16-річну дівчину.

Про це повідомляє Патрульна поліція Вінницької області. Як йдеться в повідомленні, наїзд на дівчину стався близько 14-ї години на вулиці Пирогова “автомобіль Skoda Octavia здійснив наїзд на 16-річну дівчину, яка попередньо переходила дорогу по нерегульованому пішоходному переходу”, – пишуть поліціянти.

Як йдеться в повідомленні, “на місце події викликано слідчо-оперативну групу. Потерпілу госпіталізовано до лікарні з попереднім діагнозом забій м’яких тканин. За цим фактом проводиться службове розслідування, на час якого поліцейського відсторонено від виконання службових обов’язків”.