Ялинонько, згасай! У неділю головна ялинка Вінниці урочисто “завершить роботу”

18:30
Автор: admin
Become a Patron!

14 січня у Центральному парку Вінниці відбудеться офіційне закриття головної ялинки міста. 

Цього дня тут розгорнеться фестиваль вуличної їжі Vinnytsia Food Fest, гала-концерт переможців караоке-шоу “Зірка на ялинці”, концерт гурту Gipsy Voice та Ольги Цибульської.

Так, під час фестивалю Vinnytsia Food Fest буде облаштовано близько 20 локацій з їжею та напоями, концертна програма, майстер-класи від відомих кухарів та ресторацій і навіть спеціальні фуд-корти з обігрівом. На фестивалі планують презентувати голандську, угорську, грузинську та українську їжу. Детальніше про фестиваль читайте за посиланням. 

Окрім того під час закриття ялинки відбудеться фінал караоке-шоу “Зірка на ялинці”: звичайні вінничани, котрі потрапили до фіналу проекту під час відбіркових турів, змагатимуться своїм співом за головний приз конкурсу – планшет.

Також під час закриття ялинки будуть підбиті підсумки онлайн-флешмобу “#ВінницькаЯлинкаНайкраща”: протягом акції вінничанам пропонували фотографуватися біля ялинки та публікувати в Мережі свої фото з хештегом #CentralParkVinnytsia та #ВінницяНайкращаЯлинка.

Нагадаємо, що згідно з результатами всеукраїнського опитування, вінницька ялинка здобула друге місце серед усіх головних ялинок України.