Для тих, хто бажає посилити свої ораторські вміння та навчитися вільно висловлюватися на будь-які теми у Вінниці проведуть дводенну дебатну школу.
Протягом 25-26 лютого у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського тренери дебатного мистецтва навчатимуть вінничан, як побороти страх перед публічними виступами, вміти доводити власну думку та звучати переконливо. Вже вчетверте за два роки у нашому місті такий захід організовують учасники Вінницького дебатного клубу.
- Ця школа допоможе розвинути дебатний рух у нашому регіоні, тому що наразі ми, на жаль, дещо відстаємо від інших. Сьогодні дебатний рух дуже активно розвивається не лише в Україні, а й в усьому світі. Дебати вчать учасників не лише виступати публічно, а й критично мислити, приймати рішення і аргументовано відстоювати власну позицію, – розповідає співорганізатор Вінницької дебатної школи Олег Ходаков.
“Ми не просто будемо давати теоретичні знання з основ оратрського мистецтва чи аргументації. Наші запрошені тренери з Одеси навчать використовувати це в повсякденному житті, ми відкриємо для вас світ геніальних промов. У другий день школи відбудеться турнір, переможцям якого будуть вручені кубки, сертифікати та медалі”, – зазначають організатори у спільноті дебатної школи.
- Перший день буде теоретичного спрямування. Ми розкажемо учасникам про те, що таке дебати, пояснимо певні основи дебатування. Наступного дня проведемо міні-турнір серед присутніх, учасники вже на практиці будуть брати участь в дебатах та отримають рекомендації від тренерів про те, як можна покращити свої здібності, – продовжує Олег Ходаков.
Для участі у дебатній школі необхідно попередньо зареєструватися та сплатити організаційний внесок у розмірі 50 гривень. Ці кошти включають у себе не лише дводенний пропуск на школу, а ще різноманітні смаколики для кава-брейків, роздаткові матеріали, а також призи та сертифікати переможцям.
Орагнізатори зазначають, що до можливих учасників дебатної школи немає ніяких вимог чи вікових обмежень, хоча захід, в першу чергу, орієнтований на студентство.
- Ми орієнтуємось більше на студентів, які можуть більше часу приділити такому саморозвитку. Такий дебатний рух взагалі більше поширений саме у студентських колах. Однак, я знаю, що багато дебатерів продовжують брати участь у таких заходах протягом багатьох років, навіть після завершення свого навчання, – розповів Олег Ходаков.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.