Реклама
Як можна покращити кредитну історію, щоб взяти кредит?
Багатьох потенційних позичальників цікавить питання, чи можна оформити кредит з поганою кредитною історією. Якщо в клієнта погана кредитна історія, отримання кредиту може бути скрутним. Багато залежить від ступеня «зіпсованості» кредитної історії. Але, у будь-якому разі, кредитну історію можна покращити. Як це можна зробити?
Способи покращення кредитної історії
Існує кілька способів покращення кредитної історії клієнта, щоб збільшити шанси отримання кредиту. Розкажемо про найпопулярніші способи.
Одна з найважливіших речей, яку можна зробити для покращення кредитної історії, це своєчасно виплачувати свої борги. Якщо клієнт пропускає платежі або не сплачує їх вчасно, це погіршує його кредитну історію та знижує кредитний рейтинг.
Існуюча велика заборгованість знижує кредитний рейтинг клієнта, відповідно погіршує його кредитну історію. Потрібно постаратися зменшити борг, виплачуючи великі суми щомісяця чи консолідувавши всі свої борги на один кредит.
Якщо у клієнта вже є кілька кредитних карток, не треба відкривати нові, оскільки це може негативно позначитися на його кредитному рейтингу. Регулярно слід перевіряти кредитний звіт, щоб переконатися, що в ньому немає помилок, а у разі їх виявлення слід звернутися до кредитного бюро для виправлення.
Щоб показати, що клієнт відповідально ставиться до своїх фінансових зобов’язань, рекомендується якнайчастіше користуватися кредитною карткою, вчасно її поповнюючи. Не слід закривати старі кредитні картки, якщо вони є у клієнта, оскільки вони можуть допомогти покращити кредитну історію.
Рекомендується знизити кількість запитів на кредитну історію, оскільки часті запити на кредитну історію можуть негативно вплинути на кредитний рейтинг.
Що робити, якщо не дали кредит через погану кредитну історію
Існує кілька різноманітних варіантів вирішення проблеми, коли кредитно-фінансова організація відмовила у видачі кредиту через погану кредитну історію.
Якщо клієнт має майно, яке можна використовувати як заставу (наприклад, нерухомість, автомобіль або інше цінне майно), можна розглянути варіант отримання кредиту під заставу. Такий кредит зазвичай має нижчий відсоток і гнучкіші умови, оскільки кредитор може бути впевненішим у тому, що отримає свої гроші назад.
Оформити кредит можна у кооперативів чи кредитних спілок, тому що деякі кооперативи та кредитні спілки надають кредити з низькою процентною ставкою для своїх членів. Вони також можуть бути більш гнучкими щодо кредитних вимог та враховувати інші фактори, крім кредитної історії.
Варіант оформлення кредиту з поручителем передбачає, що клієнт має хтось, хто готовий поручитися за нього, це може допомогти в отриманні кредиту. Поручитель повинен мати хорошу кредитну історію та бути готовим відшкодувати борг, якщо клієнт не виконає своїх зобов’язань.
Ілюстративне фото – Depositphotos
Дякуємо!
Тепер редактори знають.