Як економно побудувати будинок у 2024 році

12:14
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Економіка будівельного процесу залежить від багатьох факторів. З ними треба принаймні ознайомитися, заради правильного рішення щодо замовлення проєкту.

Складові вартості будь-якого будівництва:

  • вибір проєкту серед двох можливих варіантів — індивідуальний чи типовий. Перший коштує дорожче, бо є ексклюзивним з залученням до роботи фахівців. А типовий вже існує і просто піддається черговому тиражуванню;
  • придбання матеріалів, що складає великий відсоток витрат. Це може бути 30 чи 50% від загальної вартості;
  • здійснення будівництва з оплатою праці майстрів, інженерного персоналу і дизайнерів;
  • оплата логістики;
  • податки;
  • доходи компанії.

На сайті української будівельної компанії можна ознайомитися з попередніми цінами та розрахунками, а також детальніше дізнатись власне про канадську технологію каркасного будівництва з СІП-панелей. Перехід за адресою https://bauenhaus.ua/uk/sip-paneli/ дасть корисну інформацію про СІП панелі та для раціонального рішення щодо їх використання в будівництві.

 

Порядок дій з метою економії коштів

Пошук в мережі дає первинне уявлення про можливості ринку будівельних послуг. Якщо бюджет обмежений, то варто шукати серед нових технологій, адже традиційна архітектура будується з надлишками площ, матеріалів і найманої праці. Невеликий цегляний будинок можна будувати один або два роки, бо там багато залежить від клімату, геології, сезонності.

Отже, спробуйте такий шлях економії сімейного бюджету:

  • обрати каркасну технологію, тому що це дешевше за всі інші способи будівництва;
  • знайти саме того виконавця, який має досвід, ділову репутацію та ще і власне виробництво будівельних матеріалів. Ми рекомендуємо будівельну компанію Bauen Haus;
  • відвідати офіс компанії для попереднього спілкування з фахівцями щодо майбутньої домовленості;
  • замовити індивідуальний, або обрати типовий проєкт;
  • укласти договір з обв’язками та відповідальністю сторін.

У разі погодження на каркасне будівництво, варто звернути увагу на ще швидший і вигідніший варіант житла — модульний будинок. Виготовляють об’єкти повністю в заводському цеху, а на майданчику просто збирають, як дитячий конструктор. Про такий вид будинків можна дізнатися на сайті – https://bauenhaus.ua/uk/modulnij-budinok/ з описанням технології та з зображеннями споруд.

Канадські будинки, але в Україні

Під такою назвою розуміють той тип каркасних будівель, де в якості головного будівельного матеріалу застосовують СІП-панель. Канадські СІП будинки мають стіни та перекриття з панелей. А сама СІП-панель має тришарову структуру і складається з двох ОСБ плит, та утеплювача з пінополістиролу. В готовому стані панель має міцність і якість моноліту з великим опором силі тиску в 400-600 кг на квадратний метр поверхні.

З СІП-панелей швидко складають корпус, коробку будинку. На це бригада з 3-4 майстрів витрачає до 20 днів. Загальний термін будівництва може бути до трьох місяців, якщо скористатися пропозицією “під ключ”, тобто комплексного виконання всіх робіт. Заселення в готовий за 100 днів будинок — це привілей замовників, які вміють оцінювати переваги сучасних технологій.