Вихованці вінницької спортшколи здобули “золото”, “срібло” та “бронзу” на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

10:59
Автор: Vежа

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортшколи №2 здобули перемоги на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації. Це дві золоті, дві срібні та три бронзові медалі в особистому заліку.

Як повідомляє Вінницька міська рада, майстер спорту України Аліна Солоненко у віковій категорії Ж21 на класичній дистанції 3,5 МГц виборола звання чемпіонки України, а у вправах 144 МГц і радіоорієнтування стала бронзовою призеркою.

МСУ Володимир Ляхович у віковій категорії Ч19 здобув срібну нагороду у спринті, а на дистанції 144 МГц – “бронзу”.

Заслужений майстер спорту України Олександр Марчук в категорії Ч21 у радіоорієнтуванні став чемпіоном, а на спринтерській дистанції посів другу сходинку п’єдесталу.

Готували їх до чемпіонату України тренери команди Сергій Зеленський та Богдан Войцехівський.

Йдеться, що спортсмени будуть представляти Україну на Кубку світу та чемпіонаті Європи серед дорослих і юніорів. Він пройде наприкінці серпня – початку вересня у Болгарії.

Чемпіонат тривав з 11 по 14 липня поблизу Луцька. За підсумками чотирьох змагальних днів вінничани посіли третє загальнокомандне місце.