Вихованець вінницької спортшколи здобув дві срібні медалі та “золото” на чемпіонаті України з велосипедного спорту маунтенбайк

18:55
Автор: Vежа

Шестеро вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 здобули перемоги на чемпіонаті України з велосипедного спорту маунтенбайк.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Владислав Макаров виборов одну золоту та дві срібні медалі. Інші спортсмени потрапили до десятки найкращих за підсумками змагань.

До чемпіонату їх готували тренери-викладачі МДЮСШ № 3 Надія Коваленко та Володимир Липкань.

У перший день відбулася індивідуальна гонка на час. Тоді велосипедисти долали одне коло на максимальний результат, справляючись із важкими ділянками траси.

Другий день був присвячений гонці крос-кантрі. Учасники змагалися від 30 хвилин до 1 години 40 хвилин, залежно від вікової категорії.

На третій день відбулися змагання у дисципліні шорт-трек. Тут вони мали швидко долали дистанцію по колу довжиною від 1 до 2 км впродовж 30 хвилин.

Йдеться, що змагання проводились у місцевому парку серед лісного масиву з численними підйомами та спусками. Це створювало складні умови для учасників. Проходили вони у місті Кропивницький.