Вінницький спортсмен Олексій Гнатюк став чемпіоном світу зі спортивної радіопеленгації

13:43
Автор: Vежа

Вінницький спортсмен Олексій Гнатюк став чемпіоном світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків 14 років. Також наші спортсмени вибороли на змаганні одну срібну та три бронзові нагороди.

Як повідомляється на сторінці Вінницького міського голови Сергія Моргунова, загалом до складу збірної команди України увійшло три вихованці МДЮСШ № 2.

Це Олексій Гнатюк, а також Олександр Богуславський та Марія Кіча. Зокрема, Олексій Гнатюк став кращим в особистому заліку в забігу “на класичній дистанції 144 МГц”.

Очевидно, йдеться про двометровий діапазон з частотою 144МГц, який історично використовувався в спортивній радіопеленгації, – авт.

Загалом вінницькі спортсмени на VI чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків 14-16 років вибороли
одну золоту, срібну та три бронзові нагороди в особистому заліку.