Вінницький пауерліфтер Іван Чупринко виборов перемогу у Всеукраїнському турнірі “WEST BENCH PRESS CUP”

15:10

Вінницький пауерліфтер Іван Чупринко виборов перемогу у Всеукраїнському турнірі “WEST BENCH PRESS CUP” з жиму лежачи та класичного жиму лежачи. Він підняв 207,5 кілограма.

Як повідомляє голова Вінницької ОВА Сергій Борзов, серед учасників турніру Іван Чупринко був найбільш титулованим спортсменом. У категорії чоловіки до 83 кілограмів спортсмен зайняв 1 місце в абсолютній першості.

Змагання проходили у Львові. У турнірі взяли участь представники пауерліфтингу з 12 областей України (Донецької, Львівської, Харківської, Чернівецької, Івано-Франківської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Полтавської, Рівненської) та міста Києва. Зазначено, що загалом було понад 120 спортсменів, серед яких чемпіони світу та Європи.