-
11 Жовтня/ 14:48
Vinnytsia
Публікація11.10.1714:48
Вінницький гурт «Женя і Катя» записав новий альбом
Їх називають найромантичнішим вінницьким гуртом, а тепер «романтичне інді» «Жені і Каті» зазвучить у новому альбомі під назвою «Літаки».
Розпочинаючи як дует, закохана пара підкорила серця багатьох вінничан, а після перемоги у шостому сезоні рубрики «Утренняя порка» на радіо «Аристократи» їх сміливо можна називати найбільш радійним гуртом: авторську пісню «Втомлене місто» транслюють близько 10 радіостанцій. Крім цього, нові композицію гурту регулярно лунають на радіо «Сковорода», «Аристократи» та «Old fashion radio», а кліп «Втомлене місто»можна побачити на каналі української музики М2. За це літо гурт оновив склад — до пари Жені та Каті Мартинюк приєдналися гітарист Євген Кривунець і барабанщик Олександр Явдик, а також побував на наймасштабніших музичних фестивалях України.
Близько півтора роки гурт працював над створенням нового альбому «Літаки» та вже на початку листопада презентують його вінничанам.
- Альбом називається «Літаки» не лише через те, що нам дуже подобається ця пісня, яка, до речі, стала першим синглом цього альбому, а й тому що літаки – це наші пісні, за допомогою яких ми хочемо достукатись до слухачів і дарувати їм гарні емоції. До альбому увійде 2 попередніх сингли “Літаки” і “Не вистачає”, а також 8 нових треків. Альбом про все потроху, про наше життя і мрії, – розповідає Женя Мартинюк.
Музикант додає, що дещо нове звучання не сильно змінило стилістику чи направлення, але однозначно за півтора роки з виходу дебютного міні-альбому “Втомлене місто” учасники гурту виросли як музиканти.
- В нас став набагато професійніший підхід до запису і процесу написання треків. Річ в тому, що в попередньому альбомі всю музику придумував я, і в деяких моментах воно звучало дуже просто, бо я не професійний барабанщик і бас-гітарист. Цього разу над кожною партією працював майстер своєї справи. Ми вклали багато сил у запис і сподіваємось, що слухачі це оцінять. Настрій також не сильно змінився. Хіба що з такого ще трохи дитячо-наївно-романтичного переріс вже в більш дорослий, з серйознішими темами, але він залишається таким же світлим і добрим, – говорить Євген.
Вже згодом новий альбом «Жені і Каті» можна буде знайти на iTunes, Google Musіc, Deezer, Spotify, а на презентації альбому придбати футболки та листівки.
Фото надані Євгеном Мартинюком
Дякуємо!
Тепер редактори знають.