10 червня 2017 року Центральний міський парк Вінниці відзначатиме свій 80-річний ювілей від часу свого заснування. Адміністрація парку шукає вінничан, які так чи інакше зможуть взяти участь у розважальній програмі.
Святкування розпочнеться о 12:00 та триватиме до 22:00, відтак ювіляри готують насичену програму. Вінничанам потрібно завчасно, до 31 березня, звернутись до адміністрації парку із пропозицією щодо участі у святі.
Зокрема заявки вже можуть формувати артисти, творчі колективи, майстри (для проведення майстер-класів), співаки, власники унікальних колекцій (старовинних годинників, марок, монет тощо) та інші талановиті й цікаві вінничани.
Власникам колекцій, майстрам та іншим учасникам святкування також буде дозволено продавати свої товари, рекламувати послуги.
- Програма буде цікава, – обіцяє Ігор Любовський, директор МКП «Вінницязеленбуд», якому підпорядкований парк. – Майстер-класи, виставки колекцій, авіаконструкцій, різноманітні шоу та розваги – у кожному куточку парку буде щось цікаве. До участі у всіх цих заходах запрошуємо талановитих вінничан.
Основний концерт відбудеться Біля Літнього театру після 18:00, а ось із 12:00 на площі біля фонтану буде програма із конкурсами та подарунками для дітей.
Щоб взяти участь у програмі, потрібно до 31 березня звернутись до адміністрації парку (вул. Хлібна, 1) та запропонувати варіант своєї участі. Більше інформації можна отримати за телефонами: 0432 56-27-20, 067-43-05-408.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.