Публікації за датами

  • 13 Листопада/ 10:32
    Люди

    Публікація13.11.1710:32

    Автор:Юлія Плахтій

    «Вінницькі вовки» шукають «вовчат»: триває набір футболістів та черлідерш

Команда з американського футболу «Вінницькі вовки» оголошують набір до свого клубу. Юнаків та дівчат запрошують відповідно до дитячої команди з футболу та команди з черлідингу.

Як повідомляється на сторінці команди, вікові вимоги для юних футболістів – від 8 до 15 років. Дівчат до команди підтримки прийматимуть віком від 9 до 15 років.

Тим, хто не впевнений у тому, що черлідинг чи американський футбол – саме те, чим хочеться займатись, але бажає спробувати – будуть влаштовані пробні заняття.

Якихось жорстких вимог до кандидатів до команд немає.

  • Ось у команду з американського футболу потрібні хлопці водночас і міцнішої статури, і ті, в кого головною перевагою є кмітливість та швидкість. Що стосується команди з черлідингу, то тут звісно вітаються акробатичні навички, але навіть якщо цього немає – навчимо, – каже голова команди з черлідингу «Вінницьких вовків» Юлія Андріященко.

Заняття платні: абонемент коштує 300 гривень на місяць.

За детальною інформацією можна звернутись за телефонами: 093-091-84-29, 063-574-48-41.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Юлія Плахтій
Журналіст
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.