Вінницькі військові медики отримали три герметичні бокси для перевезення хворих. ВІДЕО

15:00
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині військові медики отримали три герметичні бокси для перевезення хворих, зокрема і з коронавірусом. За допомогою таких боксів хворих можуть перевозити як повітряним, так і наземним транспортом.

Про це повідомляє АрміяInform.

Так, Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону отримав три герметичні бокси, які дають можливість повністю ізолювати хворого з небезпечними інфекційними хворобами (коронавірус, гепатит, туберкульоз, холера) від навколишнього середовища, що убезпечує медиків під час транспортування такого хворого. Крім того, вони призначені для безпечного транспортування хворих з опіками різних ступенів важкості.

Капсули планують використовувати як для аеромедичної евакуації (літаком Ан-26 VITA), так і на реанімобілях.

 

Виробник передбачив можливість догляду за пацієнтом під час транспортування — з обох боків капсули є рукавиці, які дають змогу провести грубі маніпуляції.

Є доступи-порти для підведення інфузійних систем, отвір для під’єднання монітора, проведення ЕКГ, пульсоксиметрії, датчиків вимірювання артеріального тиску – розповів начальник відділення медичного забезпечення (аеромедичної евакуації) клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації підполковник медичної служби Павло Горчук.

Капсула має можливість подавати тепле повітря, у ній є датчик контролю температури. Є варіант боксу, обладнаний інфрачервоним випромінюванням, яке сприяє регенерації вражених тканин.

 

Також капсула має фільтри для дезінфекції повітря, кисневу маску, яка під’єднується до кисневого концентратора або портативного кисневого балона, адаптери, що дозволяють проводити у боксі інфузійні маніпуляції. Крім цього, бокс-ізолятор обладнаний компресорним блоком, який утворює позитивний або від’ємний тиск.

Підкреслюється, що бокси виготовив вітчизняний виробник — приватна компанія з міста Кременчук. Інженери-конструктори підприємства вивчили світові аналоги та виготовили перший зразок. Бокси пройшли випробування в Центрі екстреної медичної допомоги в Полтаві та іспити в Клінічній лікарні «Феофанія».

Наразі це вже п’ята вдосконалена модель. Стверджується, що вартість таких боксів є меншою, ніж в китайських чи американських аналогів.

Фото та відео з сайту АрміяInform

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.