Вінницькі спортсмени здобули золоту, три срібні та дві бронзові медалі на міжнародному змаганні зі спортивного радіоорієнтування

18:30
Автор: Vежа

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортшколи №2 здобули золоту, три срібні та дві бронзові медалі на міжнародному змаганні зі спортивного радіоорієнтування «SLOVAKIA OPEN – 2024».

Як повідомляє Вінницька міська рада, участь також взяв їхній тренер-викладач – Заслужений тренер України Сергій Зеленський.

Майстер спорту Аліна Солоненко виступала в елітній жіночій категорії – Ж21. Вона здобула дві особисті медалі: срібло та бронзу. А серед ветеранів Сергій Зеленський привіз одну золоту, дві срібні та одну бронзову нагороду.

За словами Сергія Зеленського, спортсмени боролися за нагороди у чотирьох дисциплінах:

Були дуже складні дистанції у гірській, скелястій місцевості та зі спекотною погодою, втім такі умови не завадили показати високі результати нашим спортсменам.

Зазначено, що змагання проходили у Словаччині протягом чотирьох днів. Участь у них взяли понад 100 спортсменів із 12 країн світу. Це черговий етап підготовки до головних змагань року – Кубка світу та чемпіонату Європи. Вони відбудуться у Болгарії наприкінці серпня – на початку вересня.