19:30
Автор: Vежа

Вінницькі спортсмени здобули медалі на чемпіонатах Європи з сумо та важкої атлетики.

Як повідомляє очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, у складі національної збірної команди України з сумо U15 та U18 вінничани показали такі результати:

– Іван Кирилюк – 1 місце (вагова категорія до 75 кг).
– Валерія Іжаківська – 1 місце (вагова категорія до 60 кг), абсолютна вагова категорія – 2м. і 3м.
– Ілля Гуменюк – 2 місце (вагова категорія до 45 кг).

Крім цього, у командному заліку Україна посіла 2 місце. Зазначено, що змагання проходили з 21 по 23 червня у місті Квідзин, Польща.

Ще один спортсмен Михайло Новосад здобув «бронзу» у поштовху на чемпіонаті Європи U 17 з важкої атлетики. Хлопець – вихованець Вінницької школи вищої спортивної майстерності. Зазначено, що змагання тривали з 15 по 23 червня в місті Салоніки, Греція.