Вінницькі спортсмени здобули чотири медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді

17:41
Автор: Vежа

Вінницькі спортсмени здобули золоту, срібну та дві бронзові медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Також Василь Войтюк встановив другий рекорд Вінницької області в бігу на 800 метрів.

Як йдеться на сайті Вінницької міськради, змагання відбувались з 28 по 30 червня у місті Львів.

Загалом на спортивну подію з’їхались майже пів тисячі спортсменів із 23 областей. Легкоатлети змагались у 20 різних дисциплінах.

Найкращі результати серед молоді продемонстрували чоловіки на дистанції 800 метрів. Тут першість здобув вінничанин Василь Войтюк. У нього також і бронза цих змагань. Він повторив норматив Майстра спорту України та встановив другий рекорд Вінницької області. Вінничанин Владислав Хоменський став срібним призером чемпіонату у цій вправі.

На дистанції біг 4х100 метрів серед жінок збірна команда Вінницької області виборола бронзу. До команди ввійшли спортсменки Софія Чумак, Наталія Бесідовська, Анастасія Іванова та Марія Черкас.

Крім того, у цій же вправі бронзові медалі здобула й чоловіча команда, до складу якої увійшли Василь Войтюк, Владислав Хоменський, Владислав Галіброда та Денис Ткач.