Вінницькі спортсмени привезли 19 медалей з чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації

14:20
Автор: Vежа

Вінницькі спортсмени привезли шість золотих, вісім срібних та п’ять бронзових медалей з чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації.

Як повідомляється на сторінці Вінницької міськради, змагання відбувались у Кам’янець-Подільському.

Так, спортсмени протягом чотирьох днів боролися за першість у складних умовах лісів Хмельниччини, з великими перепадами рельєфу, скелями, густою рослинністю, кам’яними та водними перешкодами.

В результаті вінницькі спортсмени привезли шість золотих, вісім срібних та п’ять бронзових медалей в особистому заліку.

Тренером команди Вінниччини був Сергій Зеленський.

Отож, в результаті тривалих змагань чемпіонами України зі спортивної радіопеленгації стали:

серед дорослих – Аліна Солоненко (двічі);
серед юнаків та дівчат до 14 років – Марія Кіча (двічі), Олександр Богуславський.

Призерами змагань у своїх категоріях також стали:

серед дорослих – Олександр Марчук, який має срібну нагороду; Аліна Солоненко, яка до золотих медалей додала ще й «срібло»;
серед юніорів до 19 років – Володимир Ляхович, який двічі став срібним призером; Богдан Філоненко, який завоював «бронзу»;
серед юніорок до 19 років – Уляна Пізюк, яка показала другий результат;
серед дівчат до 14 років – Марія Кіча, яка додала до золотих медалей ще дві бронзові;
серед юнаків до 14 років – Володимир Богуславський, який додав до «золота» ще «срібло» та дві бронзові медалі.