Вінницькі шашкісти на чемпіонаті України здобули дев’ять медалей

13:23
Автор: Vежа

Вихованці вінницької спортшколи (МДЮСШ № 6) привезли з чемпіонату України з шашок три золоті, чотири срібні та дві бронзові нагороди.

Як повідомляє Вінницька міськрада, чемпіонат серед дітей та молоді відбувся в Івано-Франківську. Збірна Вінницької області, до складу якої входили вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6, виборола три золоті, чотири срібні та дві бронзові нагороди. Наші шашкісти посіли третє командне місце у швидкій програмі та четверте місце – в класичній.

Завоювали 9 медалей, з яких 3 – найвищого ґатунку:

Дворазовою чемпіонкою України стала вихованка вінницької школи Мар’яна Мирошниченко. Юна шашкістка виграла класику та швидку гру в категорії до 8 років серед дівчат та здобула срібло в блискавичній грі.

Найкращий результат серед дівчат до 10 років продемонструвала Анна Сас. Крім «золота» у швидкій грі, дівчинка здобула «срібло» у класичній грі.

Вибороли дві медалі й серед хлопчиків до 8 років. «Срібло» у швидких шашках та «бронзу» в блискавичних – до свого активу додав Сергій Мазур.