Вінницькі ліцеї передали мікроавтобус для військових на Донецький напрямок
Публікація 13 Грудня 13:32
Освітня спільнота Вінницької громади продовжує підтримувати Сили оборони України. Учні, батьки та педагоги ліцеїв №16 і №25 передали на передову мікроавтобус, який вирушив на Донецький напрямок.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на Вінницьку міську раду.
Автомобіль придбали та підготували спільними зусиллями. Він пройшов повне технічне обслуговування, отримав додаткові сидіння, нові шини та диски.
До ініціативи долучилися й інші заклади освіти громади: вони передали військовим інструменти, технічне обладнання, вогнегасники та гостинці.
Директорка департаменту освіти Оксана Яценко наголошує, що підтримка захисників є щоденною справою для освітянських колективів. За її словами, у ліцеях регулярно проводять благодійні ярмарки, тематичні дні, творчі заходи та збори необхідних для фронту речей.



У департаменті освіти підкреслюють: такі ініціативи не лише допомагають військовим, а й формують у дітей розуміння сили спільних дій.
Фото – Вінницька міська рада
Дякуємо!
Тепер редактори знають.