-
12 Квітня/ 12:20
Vinnytsia
Публікація12.04.1912:20
Вінницькі дрифтери просять їх легалізувати, а не виставляти «покидьками суспільства». ПЕТИЦІЯ
У Вінниці на сайті міських петицій з’явилося прохання створити «місце для авто-мото спільнот Вінничини» для проведення любительських змагань із перегонів в межах Вінниці. Зазначено навіть, що «робоча група 6-7 осіб готова до діалогу з владою без посередніків».
Автор петиції Редько Ігор Анатолійович стверджує, що «у засобах масової інформації, підконтрольних міській раді, все частіше з’являється інформація щодо нелегальних перегонів та дріфтингу: демонструються матеріали з камер відеоспостереження, а глядачам виставляють учасників як мажорів, хуліганів, алкоголіків і дебоширів» (вочевидь мається на увазі Ситуаційний центр і Муніципальна служба правопорядку – ред).
З його слів, нелегальні перегони, не такі вже й неорганізовані, адже «під час таких заходів є й інструктажі, й таблиці учасників, і підвіз води, організація об’їзду. Крім того обираються рівні, не завантажені транспортом і добре освітленні ділянки. А якщо переглянути статистику аварійності, то на таких заходах вона нижча ніж на “офіційних і начебто безпечних” змаганнях. У ДТП потрапляють як правило одинаки,що гасають по місту, і в число організованих авто-мото спільнот міста не входять».
– Оскільки ми не є якимись кримінальними елементами чи покидьками суспільства і не розмежовуємо себе з громадою міста, сплачуємо податки, дотримуємося законів, часто останні кошти витрачаємо на свої транспортні засоби та пальне і, між іншим, є виборцями, ми готові до діалогу з владою міста БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. Робоча група з 6-7 осіб може представляти інтереси 90% учасників та глядачів нелегальних змагань, які начебто так заважають місту, – зазначив Ігор Редько.
Від імені учасників організованих авто-мото спільнот міста, автор петиції пропонує наступне «вирішення проблеми»:
1) збудувати, або відвести існуючий паркінг в зоні міста для зборів, спілкування і проведення любительських змагань для автомобілістів та мотоциклістів міста;
2) територія має бути непроїзна, з нічним освітленням, хорошим асфальтобетонним покриттям у вигляді кола, або квадрату не менше як 150 метрів у діаметрі, та в межах міста;
3) доступ до майданчику має бути безоплатний та цілодобовий для усіх бажаючих.
Насамкінець Ігор Редько зазначив, що про власну безпеку учасники перегонів готові подбати самі.
Наразі цю петицію підписали 18 осіб із 350, необхідних для її розгляду. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.
Ілюстративне фото – superstreetonline.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.