Вінницька спортсменка Ірина Чесалкіна стала віцечемпіонкою Мультиєвропейських ігор з олімпійського тхеквондо

18:45
Автор: Vежа

Вихованка Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Ірина Чесалкіна стала віцечемпіонкою Мультиєвропейських ігор з олімпійського тхеквондо. Це вперше в історії тхеквондо ВТФ Вінницької області.

Як повідомляє Вінницька міська рада, також вона здобула ліцензію на чемпіонат Європи серед молоді та виграла міжнародне Гран-прі серед топових спортсменів юніорської вікової категорії.

Так, спортсменка виступала серед юніорок у ваговій категорії до 49 кілограмів. Після п’яти поєдинків вона здобула срібну медаль та стала віцечемпіонкою змагань.

За словами тренерки МДЮСШ № 2 Аліни Новинюк, у змаганнях брали участь ще кілька вихованців школи та СК «Сенсей». Це Роман Кумар (юніори, 45 кг), Роман Соловей (кадети, 45 кг) та Ілля Головатюк (юніори, 68 кг).

У результаті Роман Соловей посів 5 місце, провів три двобої, поступився представнику із Туреччини у поєдинку за бронзову медаль. Ілля Головатюк виграв перший поєдинок і програв у наступному. Роман Кумар пройшов перший двобій, другий – поступився хорвату.