Вінничанин Сергій Хасанов здобув «золото» та встановив рекорд швидкості на чемпіонаті Європи з автомодельного спорту

12:05
Автор: Vежа

Вінничанин Сергій Хасанов здобув «золото» та встановив рекорд швидкості на швейцарському треку на чемпіонаті Європи з автомодельного спорту. Він виступав у складі Національної збірної України.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Сергій Хасанов змагався в класі 3. Там представлені моделі з двигуном 3,5 кубічного сантиметра.

Мені вдалося розігнати автомобіль до 295 км/год. Цей рекорд швидкості дуже близький до європейського. До речі, клас, в якому змагався, найважчий із п’яти, представлених на змаганнях. За першість у ньому боролися 32 учасники – найбільше з-поміж усіх класів, – каже чоловік.

Зазначено, що це перша перемога вінничан за 70-літню історію автомодельного спорту. Також перше чемпіонство Європи у Сергія Хасанова за його 15-річну спортивну кар’єру.

Сергій Хасанов – Майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу.

Змагання проходили у місті Базель, Швейцарія. У командному заліку збірна України виборола 5 місце.

Загалом у Чемпіонаті взяли участь спортсмени із 12 країн: Німеччини, Франції, Швейцарії, Італії, Польщі, Литви, України, Естонії, Норвегії, Англії, Угорщини, Швеції. Окрім того, поза заліком виступали представники США та Канади.