Вінничанин, підозрюваний у поширенні дитячої порнографії, повісився в СІЗО, – поліція

12:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

7 вересня в ізоляторі тимчасового тримання покінчив життя самогубством 32-річний вінничанин, якого підозрюють в катуванні усиновлених дітей та поширенні дитячої порнографії.

Як повідомляє поліція, чоловіка суд взяв під варту на час досудового розслідування без права застави за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 301 ККУ (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) та ч.2 ст. 127 ККУ (катування).

Як ідеться в повідомленні, 7 вересня Вінницький міський суд взяв підозрюваного чоловіка під варту, а після повернення з суду,  в одиночній камері підозрюваний вчинив самогубство – повісився на простирадлі. За інформацією поліції, працівники СІЗО надали арештованому першу домедичну допомогу, викликали “швидку”, але врятувати його не вдалося.

“Поліцією ініційовано перевірку Державним бюро розслідувань законності дій працівників ізолятора тимчасового тримання”, – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 32-річного вінничанина затримали у власному помешканні за участі бійців КОРДу. На вихованні у чоловіка перебувало двоє всиновлених дітей: 3-річна дівчинка та 5-річний хлопчик (це діти його колишньої дружини, яка у 2017 році судом була позбавлена батьківських прав). Зі слів Юрія Педоса, начальника ГУ НП у Вінницькій області, за зібраною поліцейськими інформацією, цей чоловік у групах в мобільних додатках розповсюджував фото та відео матеріали, що містять дитячу порнографію. Під час проведення санкціонованого обшуку у квартирі підозрюваного слідчі вилучили електронні носії інформації.

Сьогодні о 15:00 в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області (вул. Театральна, 10) відбудеться брифінг генерала поліції третього рангу Юрія Педоса щодо затримання підозрюваного.