Публікації за датами

Вінничанка Ольга Грабовська отримала єдине золото для української збірної на Чемпіонаті світу з історичного середньовічного бою “Битва націй 2019”, який відбувався у Сербії з 2 по 5 травня.

Це вже не перша перемога Ольги на цьому змаганні, вона вже втретє бере участь у Чемпіонаті. Як повідомляється у відео, яке опубліковано на офіційному ютуб-каналі Чемпіонату, окрім “золота”, цьогоріч українська команда отримала п’ять срібних та дві бронзові нагороди.

Бої відбувалися у Сербії, на території Смедеревської фортеці. Перший Чемпіонат світу з історичного бою “Битва націй” відбувся в Україні, Хотинській фортеці. З того часу Чемпіонат відбувався також у Польщі, Франції, Чехії, Хорватії, Іспанії та Італії.

Вже 19 травня, Ольга Грабовська виступить на Лицарському турнірі до дня святого Дунстана, який відбудеться у Стадниці, Вінницького району.

Читайте також: Вінницькі лицарі з «Аркони»: захоплені колишньою війною та блиском металу. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.