У Вінниці триває громадське обговорення програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки. На реалізацію програми планують витратити майже 28,5 мільйона гривень.
Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради. Так, зацікавленими в програмі називають органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, мешканців Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, бізнес, зокрема сфери гостинності, туристичних операторів, гідів.
Що передбачає програма та скільки коштує її реалізація
Згідно з проєктом програми, на її реалізацію планують витратити 28 499 000 гривень. З них кошти бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади складають 11 999 000 гривень, а інші джерела фінансування (гранти секторальної підтримки, ЄС, УКФ) – 16,5 мільйона гривень.
Так, кошти планують витратити, зокрема, на:
– сприяння створенню, організації та проведенню гастрономічних фестивалів, заходів та маршрутів (1 030 000 гривень);
– сприяння промоції аеропорту Вінниці (182 000 гривень);
– розробку, затвердження і реалізацію проекту «Територія SUN» (740 000 гривень);
– перетворення музеїв у сучасні осередки приваблення та інформування туристів (витрачатимуться грантові кошти (УКФ, ЄС, ООН);
– створення і забезпечення функціонування інформаційних центрів/пунктів у місцях перебування туристів (2 000 000 гривень);
– уніфікацію й осучаснення туристичних сервісів, інформації та навігації у Вінницькій міській ОТГ (1 359 000 гривень).
Метою програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки є формування конкурентоспроможного туристичного продукту Вінницької міської ОТГ, збільшення туристичних потоків, а також перетворення галузі туризму у стабільне і вагоме джерело надходжень міського бюджету шляхом залучення інвестицій та збільшення кількості зайнятих у галузі.
Детальніше з тим, що може наразі передбачає проєкт програми, читайте ТУТ.
Нагадаємо, 7 вересня у вінницькому хабі “Місто змістів” відбулися громадські обговорення щодо затвердження нової стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року.
Громадське обговорення
Наразі відбувається громадське обговорення програми, яке триватиме до 30 вересня. Так, до вказаної дати приймаються письмові пропозиції та зауваження щодо програми. Пропозиції та зауваження приймаються департаментом маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел: 0432 50 75 85, E-mail: [email protected].
З додатковою інформацією можна ознайомитись в згаданому департаменті, на офіційному вебсайті Вінницької міської ради в спеціальному розділі «Громадські слухання» та на вебпорталі «Е-консультацій».
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник начальника відділу розвитку туризму департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Мазурик Віктор Станіславович.
Пропозиції та зауваження подані після 30 вересня, не розглядаються. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцеперебування юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Громадські слухання
Також у міській раді планують організувати громадські слухання щодо програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки. Наразі дату, час та місце проведення слухань не повідомляють.
Разом з тим, вінничан запрошують до попередньої реєстрації на захід, аби зрозуміти орієнтовну кількість учасників громадських слухань. Так, жителі Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях, можуть зареєструватись за допомогою Google-форми, електронною поштою ([email protected]) та за телефоном: 51-59-55.
Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 28 вересня 2020 року).
Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному вебсайті Вінницької міської ради у рубриці «Громадські слухання».
Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.
Розробником програми є департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, а співрозробниками – департамент економіки і інвестицій та КП «Інститут розвитку міст».
Фото з архіву
Дякуємо!
Тепер редактори знають.