Військовий з Вінниччини переміг в забігу на 1500 метрів при відборі до нацзбірної “Invictus Games”

16:42
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Військовий з Вінниччини Микола Рудик здобув перше місце в забігу на 1500 метрів при відборі до національної збірної “Invictus Games”. Загалом у відборі змагались 223 військові та ветерани, які отримали травми під час бойових дій.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.

 

Зазначено, що Микола Рудик – військовослужбовець 171 батальйону 120 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. За освітою Микола – тренер, викладач, інструктор, реабілітолог. До інвалідності був професійним спортсменом та інструктором у Державній Прикордонній Службі України. Поранення та контузію захисник отримав під час Революції Гідності.

 – Я був помічником коменданта наметового містечка на Майдані у Києві. Живий лишився, бо мав бронежилет та шолом. Першу допомогу мені надавали у Олександріївському госпіталі в Києві, а вже через пару днів на літаку, мене доставили до Варшави. Там і проводили операції на голові та оперували праве око. Після цього місяць реабілітації та знову операція. Далі – повернення в Україну. Око моє було закрите, ще один місяць, аж у Києві, вже зробили операцію і око стало відкритим. Реабілітацію, більшість сам проходив, бо багато разів втрачав свідомість (почавсь розвиток епілепсії). Ходив багато із собакою, а потім почав робити фізичні навантаження та вправи. Так, як мені дали інвалідність 2 групи, тож у ЗСУ чи ДПСУ, мене не брали, тож я пішов добровольцем у ТрО – цитують військовослужбовця.

 

Вказано, що в Іграх Нескорених Микола Рудик брав участь в першу чергу в пам‘ять про усіх Героїв, що загинули за Україну та її народ. А собі – аби “довести, що поранення та контузія, не мають його зупиняти на шляху любові та захисту України”.

Цьогоріч військовослужбовець з Вінниччини здобув перше місце із забігу на 1500 метрів. Загалом у відборі до національної збірної, яка восени вирушить на Invictus Games, змагалися 223 військові/ветерани, які отримали травми під час бойових дій.

Фото зі сторінки бригади

Читайте також: Сім років після Майдану: спогади вінничан

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.