Публікації за датами

  • 12 Листопада/ 16:55
    Новини

    Публікація12.11.1916:55

    Автор:Катерина Дядюк

    Вантажівки на Соборній і таксисти без ліцензій: як патрульні моніторили центр Вінниці

Сьогодні, 12 листопада, у центральній частині Вінниці спільно з працівниками “Укртрансбезпеки” працювало п’ять патрулів.  Все для того, щоб “навести лад на Соборній”. 

Про це повідомив радник міського голови та експерт з організації безпеки дорожнього руху Віктор Перлов. На своїй сторінці у Фейсбук він зазначив, що “пів дня нормальної роботи копів здатні побороти суцільний хаос”, і що “звістка про патрулювання позитивно відобразилась на трафіку по усьому місту”.

Крім вражень від спільного патрулювання з поліцейськими, Віктор Перлов поділився й власними спостереженнями і висновками.

Далі – пряма мова.

Спостереження:

“трохи навели лад з проїздом перехрестя площі Героїв Чорнобиля – виявляється “самі хитрі”, що їдуть трамвайними коліями (перетинаючи суцільну) є основною складовою затору. Очевидно, що тут необхідна автоматична відеофіксація порушень;

 вантажний транспорт їздить Соборною транзитом попри заборону, сьогодні величезний напівпричіп намагався проповзти до Староміського мосту і автовоз проїхати транзитом з площі Гагаріна на Центральний міст. Разом з безпекою руху, патрулювання зачепило і питання забруднення повітря у центрі міста;

 відчутно менше припаркованих авто на зупинках громадського транспорту (цим скоро займуться муніципальні Інспектори з паркування);

таксисти неохоче беруть виклики на Соборну, як виявилось, багато хто не має ліцензій”.

Висновки:

“при наявних обмежених ресурсах Патрульної поліції можна якісно працювати головне воля до цього. Патрульні з гордістю виконують свою роботу;

– містяни з радістю спостерігають за поверненням патрулів на вулиці відчуття як у перші три місяці #моя_нова_поліція. Рівень довіри до патрульних поки достатньо високий;

– мінімум п’ять екіпажів мають резервуватись і патрулювати місто у режимі дорожньої патрульної поліції відчуття контролю здатне значно знизити кількість порушень. Я впевнений, що кілька місяців патрулювання у такому режимі здатні створити “переламний момент”.

 

 

Крім того, на своїй сторінці у Фейсбук патрульні поліцейські повідомили, що з початку місяця “впіймали” три десятки водіїв, які паркувались на місцях для людей з інвалідністю.

У дописі йдеться, що постанови на 30-х кермувальників виписали протягом 1-12 листопада. І тепер кожен з них має заплатити штраф у розмірі від 1020 до 1700 гривень, як і передбачає санкція частини 5 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Частина 5 статті 122 КУпАП: зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака “Водій з інвалідністю”.

Ми й надалі пильно працюватимемо у цьому напрямку. А вас, шановні водії, просимо неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, в тому числі й правил паркування! – зазначили патрульні.

Фото – зі сторінки Віктора Перлова та Патрульної поліції Вінницької області у Фейсбук

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Катерина Дядюк

Дякуємо!

Тепер редактори знають.