Публікації за датами

  • 30 Грудня/ 14:00

    Vinnytsia

    Публікація30.12.2114:00

    Автор:Vежа

    В “Дії” у тестовому режимі запрацювали сповіщення про судові засідання

В державному застосунку “Дія” з’явилась нова опція – сповіщення про судові засідання, в якому користувач є учасником. Наразі запустили бета-тест сповіщення. 

Про це йдеться в Telegram-каналі Мінцифри.

Тепер ви завжди будете попереджені завчасно про судові засідання, де ви є учасником: стягнення заборгованості банком чи комунальним підприємством без вашого відома або звернення родичів до суду про поділ спадкового майна, у якому ви є також спадкоємцем тощо, – зазначається в дописі міністерства.

Зазначається, що для користування такою послугою достатньо налаштувати в застосунку “Дія” опцію отримування сповіщення. Таким чином користувач отримає можливість не пропустити жодного повідомлення про судові засідання з його участю.

Послуга реалізована в співпраці з державними підприємствами, що належать до сфери управління ДСА — “Центр судових сервісів” та “Інформаційні судові системи”.

Читайте також: “Тисяча гривень за вакцинацію”: МОЗ закликає остерігатися шахраїв, які виманюють персональні дані

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.