У Вінницькій міській раді планують утворити департамент відновлення та розвитку. Передбачено, що він забезпечуватиме розгляд питань щодо відшкодування за пошкоджені росією об’єкти нерухомого майна.
Про це повідомляється у відповідному проєкті рішення міської ради.
Вказано, що основною метою департаменту є реалізація повноважень виконавчих органів міської ради у сфері комплексного відновлення та розвитку Вінницької міської територіальної громади для забезпечення збалансованого просторового, містобудівного та соціально-економічного розвитку громади.
Серед завдань структури, зокрема:
– забезпечення розгляду питань щодо відшкодування за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна усіх форм власності на території Вінницької міської територіальної громади, внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України;
– співпраця з громадськістю із застосування інструментів прямої демократії для відновлення та розвитку Вінницької міської територіальної громади.
А серед функцій:
– організація роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна на території Вінницької міської територіальної громади, внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України;
– здійснення координації виконавчих органів та суб’єктів господарської діяльності у межах своєї компетенції щодо питань надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна на території Вінницької міської територіальної громади, внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України;
– здійснення аналізу досвіду міст-партнерів та міст-побратимів Вінницької міської територіальної громади і формування на його основі рекомендації та пропозиції щодо розвитку Вінницької міської територіальної громади.
Надалі проєкт ще мають затвердити на сесії Вінницької міської ради. Детальніше познайомитись з функціями та завданнями департаменту можна ТУТ.
Ілюстративне фото з архіву
Дякуємо!
Тепер редактори знають.