Публікації за датами

  • 21 Липня/ 16:25
    Новини

    Публікація21.07.2516:25

    Автор:Влада Мельничук

    У Вінницькій громаді у серпні відбудеться шість земельних аукціонів

У Вінницькій громаді у серпні відбудеться шість аукціонів із продажу земельних ділянок.

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на сайт Вінницької міської ради.

Земельні торги відбудуться у формі електронних аукціонів у системі «Прозорро. Продажі» в період з 11 по 22 серпня.

На аукціонах пропонують шість вільних від забудови ділянок, розташованих у Вінниці та селі Вінницькі Хутори. У департаменті земельних ресурсів міської ради зазначають, що мета таких торгів — збільшення надходжень до бюджету, створення нових робочих місць і посилення її економічної стійкості. Землі передбачені для розбудови торговельної та промислової інфраструктури.

Наразі у системі «Прозорро. Продажі» опубліковано оголошення про продаж на земельних торгах шести ділянок.

11 серпня відбудуться земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,2223 га, що розташована у м. Вінниця, вул. Лебединського, б/н. Детальну інформацію про умови продажу розміщено в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» за ЦИМ посиланням.

11 серпня відбудуться земельні торги у формі електронного аукціону щодо продажу права на земельну ділянку площею 0,3500 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема з енергогенеруючим блоком, що розташована в м. Вінниця, 1-й пров. Індустріальний, б/н. Детальну інформацію про умови продажу розміщено в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» за ЦИМ посиланням.

12 серпня відбудуться земельні торги у формі електронного аукціону щодо продажу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,1500 га, яка знаходиться у м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, б/н. Ознайомитись з детальною інформацією про умови продажу можна за ЦИМ посиланням.

15 серпня відбудуться земельні торги у формі електронного аукціону з продажу земельної ділянки площею 0,6789 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком, яка розташована за адресою: м. Вінниця, вул. Айвазовського, 4. Для перегляду матеріалів та умов продажу земельної ділянки необхідно перейти за ЦИМ посиланням.

15 серпня відбудуться земельні торги у формі електронного аукціону щодо продажу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,8624 га, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Немирівське шосе/Черкаське шосе. Повну інформацію про стартову ціну та умови продажу земельної ділянки можна переглянути за ЦИМ посиланням.

22 серпня відбудуться земельні торги щодо продажу ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, розташованої за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул. Покровська, б/н, площею 0,4500 га. Детальну інформацію та долучені документи по земельній ділянці можна переглянути за ЦИМ посиланням.

Щоб стати учасником торгів, охочим потрібно пройти реєстрацію на будь-якому з майданчиків, що працюють у системі «Прозорро.Продажі», сплатити гарантійний та реєстраційний внески. Каталог акредитованих майданчиків можна знайти за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – dia.dp.gov.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Влада Мельничук

Дякуємо!

Тепер редактори знають.