У Вінниці поліція розшукує 11-річну Ірину Катусьову. Зранку дівчинка вийшла з дому без мобільного телефону, а до школи не прийшла. Усіх, хто її бачив, просять повідомити в поліцію.
Повідомлення про зникнення дівчинки до поліції надійшло сьогодні, 16 вересня, о 18:15. Відомо, що Ірина о 8:40 вийшла з дому по вулиці Андрія Первозванного до школи, але до навчального закладу по вулиці Келецькій не прийшла. Як повідомили в ГУ НП у Вінницькій області, при собі дівчинка не мала мобільного телефону.
Наразі усі підрозділи вінницької поліції підняті по тривозі та вживається весь комплекс розшукових заходів по встановленню місцезнаходження дівчинки.
Прикмети зниклої: на зріст приблизно 140-145, худорлявої тілобудови, волосся чорне до плечей зібране у хвіст, очі темні, була одягнена в кофту вишневого кольору, чорні джинсові штани, кросівки вишневого кольору, мала при собі рюкзак фіолетового кольору з малюнком дівчинки.
Прохання до усіх громадян, які бачили дівчинку, зателефонувати до поліції за номером 102.
Фото – vn.npu.gov.ua
Дякуємо!
Тепер редактори знають.