Публікації за датами

  • 22 Серпня/ 09:48

    Vinnytsia

    Публікація22.08.1809:48

    Автор:Vежа

    У Вінниці утеплили ще чотири школи перед початком навчального року. ФОТО

Напередодні початку навчального року у Вінниці завершуються роботи з комплексного утеплення чотирьох шкіл та реконструкція дитячого садочку.

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці міського голови, роботи з утеплення шкіл, які було розпочато раніше цього року, підходять до свого завершення.

 

Цьогоріч завершуємо комплексне утеплення 33-ї,17-ї, 5-ї та 8-ї шкіл. Тут замінювали покрівлю, вікна, утеплювали стіни, аби діткам було комфортно навчатися. З підрядниками ми говоримо про вимоги до якості робіт та безпечності матеріалів, – йдеться в дописі.

Додатково, в 33-й школі відремонтували коридори початкових класів і планується облаштування майданчика для військово-патріотичного виховання. В 17-й школі оновили санвузли, а в спортзалі 9-ї школи створили поле для гри в міні-футбол, гандбол, волейбол та баскетбол. В подальшому там планують створити ігровий майданчик для молодших класів.  

Реконструкція дитячого садочку № 73, розташованого на проспекті Космонавтів, тривала протягом двох років. Після ремонту заклад став більш енергоефективним, також там з’явився спортивний майданчик.  

Фото зі сторінки Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.