-
10 Липня/ 14:52
Vinnytsia
Публікація10.07.1714:52
У Вінниці шукають компанію, що керуватиме Індустріальним парком
Міська рада оголосила конкурс з вибору керуючої компанії Вінницького індустріального парку. Пропозиції приймають до 31 липня.
Керуюча компанія займатиметься облаштуванням індустріального парку за рахунок власних, запозичених чи державних коштів, а також забезпечуватиме розробку та виконання його бізнес-плану. Вона здійснюватиме господарську діяльності в межах індустріального парку, утримуватиме його в належному стані та залучатиме до нього нових учасників.
Вінницький індустріальний парк, який створювався з метою залучення інвестицій, поліпшення інвестиційного іміджу міста, створення нових робочих місць, забезпечення сприятливих умов для розвитку промислових підприємств та супутніх видів підприємницької діяльності, має площу 60,7 га на земельній ділянці Немирівського шосе. Він створений на 30 років. А згідно з концепцією індустріального парку, першу промислову продукції він розпочне виробляти в 2020 році.
Для участі в конкурсі необхідно також сплатити реєстраційний внесок – 1700 гривень.
Пропозиції від учасників конкурсу можна надсилати до 31 липня до 12:00. Розкриття пропозицій відбудуться також 31 липня о 15:00 за адресою: вул. Соборна, 59, другий поверх (білий зал).
За додатковою інформацію звертатися до департаменту економіки і інвестицій міськради: (0432) 595040, 595182, 595134 або [email protected].
Фото businessz.com.ua
Дякуємо!
Тепер редактори знають.