На Майдані Незалежності, за участі військового оркестру та очільників міста й області було урочисто піднято державний прапор України.
З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, сьогодні зранку на Майдані Незалежності, перед міською радою зібралось близько сотні людей: представники обласної та міської влади, духовенство, військові та просто охочі поспостерігати за урочистостями.
Після виконання військовим оркестром Вінницького гарнізону кількох маршів, ведучий виголосив коротку промову про державний прапор. За тим, після ще кількох маршів та пісень про Україну, було оголошено про початок церемонії підняття прапору.
Право піднімати прапор цьогоріч було надано: розвідникові загону спеціального призначення 73-го морського центру спецоперацій, учаснику АТО, старшому матросу Володимиру Каширцеву; учениці десятого класу школи-ліцею № 7 Анні Гижко; учневі десятого класу фізико-математичної гімназії № 17 Олександру Клименку.
Під звуки державного гімну вони втрьох урочисто підняли прапор на головній щоглі міста. Після цього військовослужбовці Вінницького гарнізону віддали почесті прапору і ведучий оголосив про завершення церемонії.
Читайте також: Вінниця відзначить День Незалежності фестивалями, концертами та виставками. ПРОГРАМА
Фото Андрія Завертаного
Дякуємо!
Тепер редактори знають.