21 лютого о 18.00 у HUB Місто змістів відбудеться лекція «Життя у стилі Zero Waste – Нуль відходів». Даний захід організований в рамках програми «Екологічне місто».
Під час лекції менеджерка програми «Екологічне місто» фонду громади «Подільська громада» Надія Лінчук розповість про те, що таке екологічний слід та чим він загрожує планеті, чому сортувати сміття важливо, які щоденні звички можуть врятувати планету, як можна врятувати трохи сімейного бюджету.
— Вичерпні ресурси, глобальне потепління, зміни клімату – це не просто слова. Це проблеми, які вирішити можна лише спільними зусиллями. Екологічний слід має кожен з нас і важливо розуміти, що навіть маленькі кроки можуть допомогти зменшити вплив на екологію. Наприклад, багатьом не подобаються сміттєві звалища. Але мало хто задумується, що обираючи розумне споживання, сортування, компостування, об’єми відходів, які будуть захороненні – зменшаться. Не потрібно буде видобувати ресурси з надр землі – вони вже є в обігу, їх лиш слід переробити, —прокоментувала Надія.
Дівчина додає, що лекція поєднає різноманітні лайфаки, наочні приклади та «живий досвід». Під час заходу відбудеться презентація календаря «12 корисних звичок», тому невеликі шпаргалки для практичних занять учасникам гарантовані.
Надія також розповіла, що в рамках програми «Екологічне місто» вже декілька років проводиться інформаційно-просвітницька кампанія, щодо роздільного збору відходів у нашому місті. В основному представники працюють з дітьми у школах та молоддю, проводять екологічні уроки щодо необхідності сортування, квести та грають у настільну гру «ЕкоБатл».
Вир і Леля на сміттєпереробному заводі: вінничани створили настільну еко-гру
— Щорічно ми приймаємо участь у Годині Землі, Тижні сталої енергетики (обмін макулатури від населення на екологічні подарунки). Окрім того, по місту розташовані інформаційні щити, з нами можна поспілкуватись під час великих міських свят, отримати консультацію щодо роздільного збору відходів в «Зеленому офісі». Ми розуміємо, що окрім того, щоб боротися з наслідками що окрім того, що боротись з наслідками споживчих звичок населення, важливо розповісти про можливу альтернативу, діяти на попередження. Розумне споживання – не лише корисно для природи, але і для сімейного бюджету. Але нова корисна екозвичка не прийде просто так і одразу. Потрібно про неї дізнатись більше, зважити всі за і проти і потроху вводити в життя, — розповіла лекторка.
Пакет не потрібен: як екологічно закупитися на борщ в супермаркеті та на базарі. ВІДЕО
Цей захід відкриватиме цикл інформаційних заходів спрямованих на екологічне просвітництво щодо розумного споживання. Формат заходів буде змінюватись.
Вхід на подію вільний.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.