У Вінниці оперативники поліції затримали наркозакладчика, в якого загалом вилучили понад 85 доз із психотропами. Він розповсюджував PVP-солі на території обласного центру.
Як повідомляє Головне управління Нацполіції у Вінницькій області, 21 лютого працівники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 Вінницького райуправління затримали на одній із вулиць міста 21-річного жителя Тернопільської області.
При собі фігурант мав більше 20 згортків із забороненими речовинами, які планував розкласти, а також показав правоохоронцям 23 схованки, де вже встиг залишити закладки з PVP.
У ході обшуку за місцем тимчасового проживання наркозакладчика слідчі вилучили ще 39 доз з PVP-солями й поліетиленовий пакет з речовиною, схожою на амфетамін, електроні ваги, фасувальні та пакувальні матеріали.
Наразі фігурант перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до восьми років ув’язнення.
Фото – ГУНП у Вінницькій області
Дякуємо!
Тепер редактори знають.