Публікації за датами

  • 20 Лютого/ 13:25

    Vinnytsia

    Публікація20.02.1813:25

    Автор:Vежа

    У Вінниці обріжуть дерев на понад мільйон гривень

КП “Вінницязеленбуд” оголосили закупівлю на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень, які передбачають видалення аварійних та сухостійних дерев, їхню обрізку та покіс газонів міста.  

Витратити на ці роботи можуть скласти щонайбільше 1 298 000 гривень. Як зазначено у документації, закупівля передбачає три лоти:

  1. Знесення дерев на кладовищах: видалення дерев проводиться як ручним способом, так і з використанням машин та механізмів. Обов’язковою умовою є наявність відповідного обладнання для захисту намогильних пам’ятників та іншого майна від пошкодження та знищення (тимчасові захисні каркаси, талі, тощо).
  2. Покіс газонів комбінованих, загрібання з газонів скошеної трави з вивезенням на звалище: режим скошування повинен відповідати типу, призначенню газонів і складу травосуміші. Висота травостою на комбінованих газонах після скошування – 3-5 см. Розцінка на покіс газонів комбінованих, загрібання з газонів скошеної трави повинна містити обов’язкове вивезення її на звалище та приведення території до належного санітарного стану.
  3. Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев та обрізка дерев на об’єкті благоустрою: варто зазначити, що знесення аварійних дерев повинне виконуватись протягом трьох годин з моменту отримання заявки від Замовника. Знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев включає розпилювання деревини і гілля, в тому числі вивезення придатної деревини на склад Замовника, а непридатного гілля – на звалище і приведенням території до належного санітарного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінничани просять комунальників попереджати про вирубку дерев (петиція)

Також вказано, що необхідно буде обрізати 395 дерев. Обрізають дерева навесні до розпукування бруньок або восени після опадання листя. У цих дерев видаляють порослеві пагони, а також зрізають сухі гілки, обрізають крону.

  • Омолоджувальне обрізання виконують лише в дерев, які добре витримують підстригання та обрізання і вершина яких почала всихати, а ріст пагонів припинився. При цьому сильно вкорочують (на 1/2 – 3/4 загальної довжини) старі гілки, залишаючи, якщо це можливо, одну-дві гілки другого порядку. Обрізка дерев включає обрізку деревини і гілок з їх подальшим вивезенням на звалище та приведенням території до належного санітарного стану, – зазначено в документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці цьогоріч зріжуть близько 1500 дерев, а висадять менше. ПЕРЕЛІК АДРЕС

Вказано, що якість послуг повинна відповідати діючим законодавчим та нормативним актам України. Окрім того, необхідно буде використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю, забезпечити унеможливлення розсипання зібраного сміття в процесі його прибирання та перевезення.

Виконувати роботи необхідно буде до 31 грудня 2018 року. Наразі ще приймають тендерні пропозиції. Відкритий аукціон оголосять 9 березня.

Нагадаємо, що вінничани просять комунальників попереджати про вирубку дерев та зареєстрували відповідну петицію.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.