- 
                31 Жовтня/ 17:40НовиниПублікація31.10.2517:40 У Вінниці напередодні професійного дня відзначили працівників соціальної сфери
Вінницький міський голова Сергій Моргунов відзначив працівників соціальної сфери напередодні професійного дня.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на допис Вінницької міської ради.
День працівників соціальної сфери відзначають у першу неділю листопада. Так, Сергій Моргунов вручив подяки працівникам департаменту соціальної політики, територіального центру соцобслуговування, Пенсійного фонду, служби у справах дітей, центру соціальних служб, реабілітаційного центру “Гармонія” та волонтерам, активістам ГО і профспілки.
Їх вручили за особистий внесок у соціальний захист громади.

Міський голова подякував фахівцям соцзахисту за увагу, підтримку та співчуття до мешканців громади, зазначивши, що з початком війни навантаження на них зросло. Він відзначив роботу з багатодітними родинами, ветеранами, родинами загиблих та безвісти зниклих воїнів, а також відкриття муніципального ветеранського простору “Побратим”.


Зокрема, як зазначають, департамент соціальної політики ВМР опікується соціально вразливими мешканцями, ветеранами та родинами загиблих воїнів. В Єдиному муніципальному реєстрі перебуває понад 36 тисяч осіб, які мають право на пільги та компенсації.



Фото – із допису Вінницької міської ради
Читайте також:
Вінничанин Василь Войтюк виборов «срібло» на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу
Дякуємо!
Тепер редактори знають.