Освітній курс для іноземних студентів ініціювала організація BEST, до якої входить рада студентів технічних університетів Європи. Цьогоріч тема курсу «Прокидайся, Нео, ти в урабністичному світі». Учасники вивчають аріхтектуру та особливості містободування.
Вже тиждень студенти із 12 країн Європи вивчають урбаністику Вінниці, пізнають українську культуру, відпочивають на обмінюються досвідом.
Організатори освітнього курсу розробили програми так, аби лекції мали практичні завдання, а студенти вільний час для дослідження міста і відпочинку.
До Вінниці приїдуть іноземні студенти вивчати урбаністику міста та проектувати площу Стуса
Як повідомляє UA.Вінниця, які завітали на одну із лекцій, про особливості містобудування за радянських часів іноземним студентам розповідає архітектор з Києва Олександр Бурлака. Каже, так звані хрущовки, основа архітектури сьогодення.
- Ці роки 70-60-80-ті вони недооцінені з одного боку нами, тому що замало часу пройшло і ми не бачимо якихось цікавих рішень в цьому, а з іншого – це основа того, що відбувається зараз.
Освітній курс для іноземних студентів ініціювала організація BEST, до якої входить рада студентів технічних університетів Європи. Цьогоріч тема курсу «Прокидайся, Нео, ти в урабністичному світі». Учасники вивчають аріхтектуру та особливості містободування. Студент Яцек Геуборіс із Польщі навчається в технічному університеті.
– Я беру участь в проекті, тому що хочу дізнатися більше нового. Мені подобається, що тут є багато практичних занять. Це для мене розвиток і поштовх до чогось нового.
Цього разу до Вінниці приїхали 22 студента і студентки із 12 країн, серед яких Греція, Іспанія, Угорщина, Німеччина, Польща, Росія, Чехія, Бельгія, Сербія, Франція, Італія, Австрія та Туреччинна.
Тема курсу – урбаністика, яку іноземні студени вивчатимуть на прикладі Вінниці.
– Місія нашої організації – це розвиток студентів і неформальна освіта. Тобто ми даємо додаткові знання, які студенти з Європи не можуть отримати саме в такий спосіб неформальний. Також знайомимося, знайомимо їх з Україною, розповідаємо про Україну і показуємо її з кращої сторони, – говорить організаторка курсу Ксенія Писаренко.
Одне із завдань іноземних студентів – розробити проект площі імені Стуса.
Студентка із Сербії Юліанна розповідає, що досвід освітніх курсів для неї необхідний, адже дівчина хоче проектувати сучасні площі та сквери в містах.
– В рамках цих курсів я буду працювати над власним проектом. Це гарна мотивація до нових звершень і додатковий досвід.
В рамках проекту студенти ВНТУ відвідують подібні курси в країнах Європи.
Фото, відео: UA.Вінниця
Дякуємо!
Тепер редактори знають.