У боях за Україну загинули чотирнадцятеро захисників з Вінниччини

16:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом кількох останніх днів стало відомо про загибель, зокрема, чотирнадцятьох військовослужбовців з Вінниччини: Віталія Вжеща, Сергія Ковтуна, Віталія Печериці, Олександра Кучерука, Сергія Губаровського, Михайла Савчука, Руслана Патри, Юрія Непотрібного, Сергія Гадійчука, Тараса Бурлаки, Миколи Герасюка, Петра Григоренка, Миколи Піцури та Сергія Кретюка.

– Стало відомо, що 5 вересня 2022 року під час виконання бойових завдань загинув Віталій Вікторович Вжещ – мешканець с.Воловодівка Вороновицької громади. Захиснику було 28 років. З 2013-2016 рр. Віталій служив у військах протиповітряної оборони, а згодом був десантником. Про час та місце поховання воїна-захисника повідомлять додатково.

– Також повідомляється, що при виконанні військового обов’язку 19 січня 2023 року внаслідок отриманого вогнепального поранення загинув Сергій Володимирович Ковтун – мешканець села Садове Літинської громади. Сьогодні, 8 березня, відбудеться церемонія прощання та поховання.

– На Донеччині 27 лютого 2023 року загинув старший стрілець Віталій Васильович Печериця – мешканець Могилів-Подільської громади. Захиснику було 46 років.

– Під час виконання бойового завдання 28 лютого загинув Олександр Леонідович Кучерук – мешканець с. Семенки Барської громади.

– На Донеччині 2 березня загинув Сергій Михайлович Губаровський – мешканець села Тернівка Крижопільської громади. Старшому солдату було 34 роки. Сергій Губаровський був навідником-оператором.

– На Донеччині 2 березня 2023 року в результаті танкового обстрілу позицій противником загинув Михайло Миколайович Савчук – мешканець Шаргородської громади. Захисник народився в селі Андріївка Шаргородського району та разом з рідними проживав у селі Копистирин. Йому було 33 роки. Солдат був помічником гранатометника відділення взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на бронетранспортерах).

– На Донеччині 2 березня 2023 року загинув Руслан Володимирович Патра – мешканець села Писарівка Шаргородської громади. Захиснику було 28 років. Інструктор (з бойової підготовки) відділення інструкторів батальйону оперативного призначення, молодший сержант більше року, перебуваючи на війні, боронив Україну від загарбників. Про місце та час поховання воїна повідомлять додатково.

– У бою за волю та незалежність України загинули двоє захисників родом із Бершадської громади: 45-річний Юрій Васильович Непотрібний (3 березня 2023 року) та 41-річний Сергій Леонідович Гадійчук (4 березня 2023 року).

– На Донеччині 4 березня 2023 року загинув Тарас Миколайович Бурлака – мешканець Бершадської громади.

– На Київщині 4 березня 2023 року, через мінно-вибухову травму, загинув учасник АТО, воїн-контрактник Микола Леонідович Герасюк – мешканець Погребищенської громади. Захиснику було 39 років. Про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого та чину поховання повідомлять додатково.

– 5 березня 2023 року в лікарні імені Мечнікова в місті Дніпро помер Петро Володимирович Григоренко – мешканець села Миролюбівка Піщанської громади. Захиснику було 52 роки. Солдат був стрільцем-санітаром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

– На Донеччині внаслідок танкового обстрілу загинув Микола Піцур. Захиснику було 40 років. Він народився у селі Дубове Тячівського району Закарпатської області. Після закінчення місцевої школи навчався на будівельника. Згодом переїхав до столиці, де працював за спеціальністю. У Києві Микола Піцур зустрів своє кохання, а у 2004 році молода сім’я переїхала до Корделівки, де мешкала родина дружини. В перші дні війни Миколу Піцура мобілізували до війська. В одному з боїв він отримав поранення, та після лікування знову став у стрій. Попрощались із загиблим 5 березня.

– У боях за Україну загинув Сергій Анатолійович Кретюк – мешканець с. Міжлісся Барської громади.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Фото – www.volynnews.com

Читайте також: Захищаючи Україну, загинули восьмеро військовослужбовців з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.