В лютому до Вінниці привезуть концертну програму, присвячену творчості Кузьми Скрябіна.
Концертна програма “Шампанські очі” включатиме в себе найбільш популярні композиції з репертуару Андрія Кузьменка. Концерт у Вінниці відбудеться 10 лютого в Будинку офіцерів.
– Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи Лисенка віртуозно виконує відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна. Вишукана оркестровка від відомого музичного продюсера Василя Ткача і талановитого аранжувальника Максима Абакумова, а також віртуозна гра потужної команди зіркових музикантів подарують вам справжнє естетичне свято, – йдеться в описі події.
Варто зазначити, що твори виконуватимуть лише інструментально, без вокального супроводу.
Виступи оркестру з програмою “Шампанські очі” відбуватимуться в багатьох українських містах окрім Вінниці. Наразі тільки протягом лютого планується дев’ять концертів.
Вінницький концерт розпочнеться 10 лютого о 19:00. Квитки можна придбати на сайті Інтернет-білет або в касах Будинку офіцерів. Їхня вартість коливається від 139 до 349 гривень.
Фото: https://newsone.ua
Дякуємо!
Тепер редактори знають.