Публікації за датами

  • 04 Березня/ 14:04

    Vinnytsia

    Публікація04.03.2514:04

    Автор:Vежа

    Сили оборони України завдали ураження по низці важливих об’єктів в рф

У ніч на 4 березня Сили безпілотних систем ЗСУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали ураження по низці важливих обєктів російського агресора.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, зокрема, у Ростовській області рф уражено нафтоперекачувальну інфраструктуру окупантів, задіяну у забезпеченні армії загарбників. Зафіксовано потужні вибухи та пожежа на території цілі.

Також є влучання по виробничих потужностях Сизранського нафтопереробного заводу у Самарській області. Противник активно протидіяв засобами радіоелектронної боротьби та ППО. На підприємстві зафіксовано пожежу.

Окрім цього, наявна інформація про потужні вибухи в районі Сохрановського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів у Ростовській області рф.

Детальна інформація щодо наслідків ураження об’єктів наразі уточнюється.

Фото – зі сторінки Генштабу ЗСУ у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.