Стабілізатори напруги для будинку: особливості, переваги та де можна придбати

14:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Перепади напруги в електромережі негативно позначаються на побутовій техніці – вона може пошкодитися або й зовсім зламатися без можливості відновлення. Щоб вберегти її від цього, використовуються стабілізатори напруги.

Дбайливі господарі все частіше обирають стабілізатори для всього будинку, а не лише для, наприклад, холодильника чи бойлера. Головне – пристрій має бути якісним і відповідати необхідним вимогам щодо безпеки.

Саме високоякісні стабілізатори від надійних виробників можна придбати за цим посиланням: https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-/dlya-doma – в інтернет-магазині компанії “Stabilizatori.com”, що спеціалізується на продажі стабілізаторів напруги, безперебійників та акумуляторних батарей.

Приміром, це може бути стабілізатор “Елекс” Герц v3.0 https://stabilizatori.com/stabilizator-naprjazhenija-eleks-gerc-m16-1-40-v3 – потужний пристрій з високою точністю стабілізації вихідної напруги.

Далі розповімо про все трохи детальніше.

Типи пристроїв та переваги стабілізаторів для всього будинку

Усі стабілізатори мають різні особливості: відмінності у потужності, діапазоні роботи, фазності, точності вихідної напруги тощо.

На противагу малопотужним і здатним “працювати в парі” лише з однією одиницею техніки, стабілізатори напруги для будинку дають можливість підключення відразу кількох пристроїв. Таке рішення є зручним та справді вигідним.

Щодо типів, існують релейні (механічні) стабілізатори для дрібної побутової техніки. Серед переваг – вони доступні за ціною.

Інверторні стабілізатори мають високу точність на виході і максимально швидко реагують на перепади напруги.

Симісторні (тиристорні) – це точні та тихі, надійні стабілізатори. Про них розповімо на прикладі вже згаданого пристрою від “Елекс” далі.

Стабілізатор напруги “Елекс” Герц У 16-1/40А v3.0 (9000)

Стабілізатор напруги “Елекс” Герц У 16-1/40А v3.0 (9000) – високоточний апарат вольтододавального типу. Верхній поріг стабілізації напруги становить 260 В, нижній – 150 В. Цей стабілізатор також має 16 ступенів регулювання.

Його конструкція містить автотрансформатор, електронні ключі (тиристори чи симістори), мікропроцесор, контролер вхідної напруги, а також автоматичний вимикач для захисту від перевантаження по струму.

Стабілізатор також має захист від стрибків напруги, короткого замикання, перегріву, перенапруги, імпульсних та високочастотних перешкод.

Загалом, серед інших особливостей цього стабілізатора – висока точність стабілізації вихідної напруги, високонадійне трансформаторне управління ключами, безшумний силовий тороїдальний трансформатор і низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу.

Підсумок

У будь-якому випадку, обираючи стабілізатори напруги для будинку, враховуйте, що пристрій має бути якісним та розрахованим на ваші індивідуальні потреби.

“Stabilizatori.com” є офіційними представниками таких торгових марок: Елекс інжиніринг, Укртехнологія, Volter, Мережик, Quant, LVT, LogicPower.

Якщо ви маєте будь-які запитання щодо вибору стабілізатора – ви завжди можете звернутися до фахівців компанії для отримання вичерпної інформації (контакти вказані на сайті компанії).

Фото з сайту “Stabilizatori”