Реклама
Серцево-судинні захворювання є найчастішою причиною смерті у світі. Основні причини летальності від серцево-судинних захворювань – ішемічна хвороба серця чи інсульт.
Далі розповімо про деякі причини виникнення таких захворювань, їхню профілактику та лікування.
Про причини виникнення серцево-судинних захворювань
Чи не найчастіше серцево-судинні захворювання виникають на фоні порушення кровообігу. Так, через погіршення кровотоку людина відчуває погіршення пам’яті, зору, слуху, інтелектуальних здібностей, здатності витримувати ті чи інші навантаження тощо.
Також часто ці хвороби провокуються такими факторами як нездорове харчування, зловживання алкоголем, вживання тютюну, ожиріння, фізична бездіяльність. І не лише цими факторами.
Однак, якщо фактори ризику присутні, їх неможливо усунути або ж людина відчуває ті чи інші симптоми серцево-судинних захворювань або вже їх має – критично важливо вчасно звертатися до лікарів та проходити лікування.
Після консультацій та обстежень, фахівці, у разі потреби, призначають пацієнту необхідні медикаменти та надають рекомендації. При низці серцево-судинних захворювань призначають, зокрема, антитромботичні засоби. Наприклад, Кардіомагніл – препарат, що, зокрема, зменшує тромбоутворення.
Як відомо, тромбоз – це процес утворення згустків крові (тромбів) у кровоносних судинах чи в порожнинах серця. Своєю чергою тромби частково чи повністю блокують кровотік у судинах, а це спричиняє інші захворювання або й призводить до летальних випадків (зокрема інфаркти, інсульти).
У яких випадках застосовують Кардіомагніл?
Кардіомагніл – антитромботичний засіб. Тобто він протидіє згортанню крові, запобігає утворенню кров’яного згустку і сприяє його розсмоктуванню.
У складі Кардіомагнілу діючою речовиною виступає ацетилсаліцилова кислота – її застосовують як протизапальний, знеболювальний, жарознижувальний та антиагрегантний (антитромбоцитарний) засіб. До слова, таблетки випускаються у формі стилізованого серця.
Кадріомагніл застосовується, зокрема, при гострій та хронічній ішемічній хворобах серця і для профілактики повторного тромбоутворення, для первинної профілактики тромбозів та серцево-судинних захворювань.
Щодо останнього, ідеться про, наприклад, гострий коронарний синдром у пацієнтів віком від 50 років, які мають певні фактори ризику. До них можна віднести артеріальну гіпертензію, гіперхолестеринемію, цукровий діабет, ожиріння (індекс маси 30), спадковий анамнез (інфаркт міокарда у віці до 55 років принаймні в одного з батьків або брата чи сестри).
У будь-якому випадку, призначене лікарем застосування Кардіомагніла здатне покращити стан здоров’я людини, яка страждає на ті чи інші серцево-судинні захворювання.
Профілактика
У загальному, для лікування таких хвороб звертайтеся до фахівців. Пам’ятайте, що для запобігання варто дотримуватися здорового способу життя та контролювати стан свого здоров’я.
Більше рухайтеся, старайтеся правильно харчуватися, уникайте сильних психоемоційних навантажень, намагайтеся не набирати зайву вагу, відмовтеся від шкідливих звичок і, що теж дуже важливо, – вчасно звертайтеся до лікарів. Усе це допоможе зберегти ваше здоров’я та життя.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.