-
03 Березня/ 19:16Новини
Публікація03.03.2219:16
Росіяни планують влаштувати провокацію і обстріляти “Градами” свою територію
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба стверджує, що задля здійснення інформаційної атаки на Україну РФ має намір обстріляти власну територію.
Як повідомляє “Європейська правда“, про це він заявив у ефірі телеканалу “1+1”.
– Росія програє не лише наземну війну в Україні, вона також вже програла інформаційну війну. Намагаючись виправити ситуацію на інформаційному фронті, Росія готує провокації, – пояснив Дмитро Кулеба.
За словами міністра, Україна, щоби запобігти цьому, обрала тактику “викривати ці провокації до того як вони вчинені”, і саме тому МЗС оприлюднює ці дані.
– Має відбутися обстріл Росії градами начебто з території України… Ми маємо блокувати такі інформаційні вкиди, – заявив він.
Раніше міністр вже заявляв про ймовірну підготовку РФ обстрілу власної території.
Worrying reports: Russians might have pointed multiple rocket-launching systems in the Russian border village of Popovka towards their own territory. Knowing the barbaric nature of Russian actions we fear a false flag operation might be prepared in order to accuse Ukraine.
— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) March 3, 2022
– Тривожні повідомлення: росіяни могли спрямувати системи залпового вогню в прикордонному з Росією селищі Поповка на свою територію. Знаючи варварський характер дій Росії, ми боїмося, що може бути підготовлена операція під фальшивим прапором, щоб звинуватити Україну, – написав міністр у Twitter.
Ілюстративне фото – novynarnia.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.