-
09 Червня/ 10:01
Vinnytsia
Публікація09.06.1710:01
Рок-лекторій та секрети економії для малечі: громадські організації міста презентували власні проекти
7 червня представники 14 громадських організацій захищали у міській раді 17 власних проектів. Захист проектів відбувся у рамках конкурсу фінансової підтримки та розвитку громадських організацій та спілок. Про це повідомляє Вінницька міська рада.
На реалізацію таких соціально-культурних проектів у міському бюджеті на 2017 рік передбачено 800 тисяч гривень.
За інформацією сайту міськради, конкурс проводиться вшосте. У цьому році термін подачі проектів тривав з 14 квітня до 15 травня. Протягом тижня журі конкурсу визначить переможців.
Театральна студія «Ми хочемо бути поруч з Вами» – проект громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія», що розрахований на людей з вадами слуху для вивчення англійської мовою жестів. Провести культурно-мистецький фестиваль «Крок до мрії» запропонувала громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Розвиток. Розвиток». Проект спрямований на підтримку талановитих та обдарованих дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з обмеженими можливостями для їхньої участі у соціальних, культурних заходах та Всеукраїнському конкурсі творчості і таланту «Крок до мрії».

Ця ж організація також запропонувала провести «Що? Де? Коли? Молодіжна ліга Вінниця» з телевізійним ведучим Олександром Андросовим. Всеукраїнський фестиваль декоративно-прикладного та народного мистецтва «VinArtStreet» – ідея від громадської організації «Творчі люди». Організація «Вінницьке історичне товариство» подали проект-дослідження «Культурний ландшафт Вінниці: від минулого до майбутнього». Завдяки його реалізації формуватимуть ідентичність вінничан, як свідомих мешканців міста з особливою культурою.
Громадська організація «Крок назустріч» подала два проекти: «Секрети економії для маленьких дошкільнят» та «Живе слово». ГО «Центр Поділля-Соціум» запропонувала провести Міжнародний форум «Навчання людей поважного віку, досвід та перспективи», а Міжнародний конкурс духової музики «Vin Venti» в рамках фестивалю «Vinnytsia Adolphe Sax Festival-2017» – «Центр «Культурна стратегія-XXI».
Міська молодіжна громадська організація «Ноктюрн» планує провести навчально-розважальну серію концертів «Рок-лекторій», а «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів» пропонує в рамках інклюзивної освіти – практикум комунікативної компетенції для психологів навчальних закладів міста. Програму організації змістовного дозвілля дітей та підлітків «Веселі канікули» хочуть реалізувати у ГО «Вінницький міський комітет молодіжних організацій».
Створити «Університет здорової молоді» пропонує громадська організація «Полум’я надії», а «Молодіжний спортивно-оздоровчий проект «Військово-патріотичний вишкіл «Вільні серця» – ідея від ГО «Молодіжна біржа праці».
Громадська організація «Інноваційні технології» розробили концепцію розвитку річки Південний Буг як джерела міських інновацій. Тоді як «Кредо. Розвиток. Поділля» представили два проекти: «Активізація громадського бюджету у Вінниці» та «Просто про розвиток міста».
Фото sofiya-dn.at.ua, vmr.gov.ua, lh3.googleusercontent.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.