Публікації за датами

  • 28 Вересня/ 14:10
    Люди

    Публікація28.09.1814:10

    Автор:Марина Однорог

    Роботи двох вінничан можуть потрапити на виставку China International Import Expo 2018: триває голосування

Унікальне різьблене листя Максима Зотова та прикраси від Ольги Трофімцевої стали фіналістами конкурсу хендмейд-виробів від «Укрпошти».

Цьогоріч Україна вперше представить Національний стенд на міжнародній виставці з імпорту в Китаї – China International Import Expo 2018 (CIIE 2018), яка відбудеться 5-10 листопада у Шанхаї.

Як йдеться у анонсі «Укрпошти», поряд із презентаціями державних органів, продуктів і послуг, відібраних в рамках Національного відбору, на міжнародній виставці будуть представлені як продукти і послуги великих компаній, так і кращі зразки товарів з доданою вартістю малого та середнього бізнесу (МСБ).

Організатори Національного стенда передбачили спеціальні місця для демонстрації handmade-товарів українських виробників МСБ.

З метою відбору п’ятьох переможців «Укрпошта» оголосила конкурс. Наразі до фіналу увійшли 39 учасників і учасниць із різних міст та містечок України. Серед них двоє вінничан: Максим Зотов (№14)  та Ольга Трофімцева (№19). Наразі триває голосування у соціальній мережі Фейсбук, де потрібно прокоментувати роботи, які сподобалися, просто написавши порядковий номер учасника чи учасниці.

Переможців конкурсу обиратимуть користувачі Фейсбуку та група експертів, до якої увійдуть: генеральний директор ПАТ Укрпошта Ігор Смілянський, керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк та регіональна координаторка групи фінансування і розвитку МСБ, ЄБРР Надія Мустя.

Критерії відбору Групою експертів: якість,  інноваційність,  креативність,  експортний потенціал (визначається фахівцями Офісу з просування експорту). Рейтинг голосування буде формуватися наступним чином: 40 % – ​голоси Групи експертів, 60 % – ​інтернет-голосування.

Про роботи

Максим Зотов – різьблене листя


Як пояснює автор, різьблене листя – унікальний український продукт, який створюється за патентованою авторською eco-friendly технологією. При його створенні вдало поєднується історичний досвід українських витинанок та східні традиції роботи з природним матеріалом. Різьблене листя несе відбиток культури України та гарантовано викликає вау-ефект навіть у розбещеного сучасними технологіями споживача.

– Він віддзеркалює та увічнює красу наших лип, дубів та кленів. Кожна з цих тонких силуетних робіт дає просту можливість доторкнутись до українського світовідчуття – ліричного, замріяного, назавжди заглибленого у саму суть речей. Водночас образи, які відтворені на листі зрозумілі та близькі нашим сучасникам в будь-якій країні – і на Заході, і на Сході. А їх подальша популяризація стане в нагоді Україні – державі, яка стоїть містком між цими двома світовими полюсами, – пояснює Максим Зотов, відповідаючи на питання чому саме його вироби мають потрапити на виставку.

Ольга Трофімцева – Otstudia

Otstudia існує з 2014 року і спеціалізується на виготовленні унікальних прикрас з мініатюрною вишивкою шовковими стрічками, мініатюр для декорування оселі, дизайнерських проектів, вишивці стрічками на одежі. З 2015 року успішно співпрацює з ізраїльською студією, з 2016 року – з українським дизайнером одягу, у 2017 році студія почала працювати США.

– Прикраси, вишиті 2-4 мм стрічками і фарбовані 0,1-0,2 мм пензлями – це мініатюрна робота, яка цінується будь-де, а особливу у Китаї. Мініатюрні картини, вишиті білими стрічками і розписані по готовій вишивці , які відрізняються технічно та візуально від будь-яких у схожій техніці. Otstudia має успішний досвід представлення України на закордонних ринках та має виняткову пропозицію щодо якості робіт, – пояснює Ольга.

Голосування за роботи триватиме до 1-го жовтня, тому Ви ще маєте час, щоб підтримати вінничан. Голосування триває за цим посиланням. 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Марина Однорог
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.