× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Пожежа в Калинівці: місцеві повідомляють про поодинокі вибухи, підрозділи ДСНС виїхали на місце події. ФОТО

12:27
Автор: Vежа

ОНОВЛЕНО о 13:30

Міністерство оборони повідомляє, що ситуація біля військових складів у Калинівці контрольована, загрози для цивільного населення немає. Водночас на місці загоряння трави сталося шість вибухів.

“Сьогодні, близько 11.30, черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині.

У зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

До місця події відбула оперативна група на чолі із першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Станом на зараз на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Триває локалізація місця займання.

За попередньою інформацією задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави.

Загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована”, – ідеться в повідомленні

Водночас на сайті Національної поліції повідомляють, що “повідомлення про те, що на території військової частини пожежа, до поліції надійшло в 11.43 год. 11 вересня. На даний час ситуацію контролюють рятувальники, вогонь поблизу складів — локалізованийТимчасово обмежено рух автотранспорту біля військової частини. Поліція просить громадян не панікувати та не поширювати недостовірну інформацію”.

 

У Калинівській РДА повідомляють, що наразі ситуація контрольована, тривають заходи з локалізації загоряння.

Ситуація на 48 арсеналі контрольована, проходять заходи по локалізації місця загорання!

У Калинівці біля Вінниці, в районі розташування артилерійських складів, мешканці помітили пожежу. В соцмережах місцеві повідомляють про звуки поодиноких вибухів.

ДСНС Вінницької області підтвердили факт виклику на пожежу в Калинівку, проте в прес-службі не змогли уточнити, про який об’єкт саме йдеться. Наразі з місця подій надходить уривчаста та неперевірена інформація, зокрема про те, що можуть горіти склади пороху. 

Наразі наші журналісти намагаються отримати інформацію від військових та рятувальників. У ДСНС просять мешканців зберігати спокій до з’ясування обставин.

Рятувальники та силовики працюють на території військової частини А1119, де спостерігається задимлення.

Інформацію кореспондентці Veжі повідомили компетентні джерела серед силовиків. “Станом на зараз є інформація про задимлення в районі арсеналу. Працюють відповідні служби: ДСНС, військова контррозвідка тощо. Інформація перевіряється”, – сказав співрозмовник.

Разом з тим, на офіційному сайті Калинівської РДА кажуть, що задимлення виникло від того, що загорілася трава на території військової частини.

“На території 48 арсеналу виникло загорання сухої трави, наразі є загроза виникнення надзвичайної події. Просимо усіх людей зберігати спокій і слідкувати за подальшою інформацією”, – йдеться у повідомленні. 

Водночас як повідомляє “Суспільне”, з району загоряння еваку1овують дітей: “Дітей евакуюють, ситуація контрольована, – про це сказав голова Калинівської ОТГ Анатолій Шамалюк”.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.