Півсотні нових патрульних поліцейських склали присягу біля вінницької Вежі Артинова. ФОТОРЕПОРТАЖ

10:51
Автор: admin
Become a Patron!

Сьогодні, 2 лютого, на Європейській площі біля Вежі Артинова п’ять десятків “новоспечених” патрульних поліцейських присягнули на вірність України.

Правоохоронці вишикувалися в лави на площі перед десятками містян та чиновників рівно о 10:00. Уперше вдягнувши на людях чорні поліцейські мундири, молоді хлопці та дівчата з поліцейськими жетонами на грудях очікували привітань та настанов з боку свого нового керівництва.

Першим взяв слово начальник Національної поліції Вінниці Юрій Педос: у короткій промові він лише побажав патрульним вірної та успішної служби і наказав “повертатися з чергувань живими”. За тим ведучі заходу оголосили хвилину мовчання у пам’ять про правоохоронців, котрі загинули при виконанні службових завдань та у боях у зоні АТО. Після цього на площі залунав український гімн.

Вголос присягу на вірність українському народові зачитав лише командир патрульних, котрий наприкінці вигукнув “Слава Україні!”, почувши у відповідь 50-тиголосе “Слава! Слава! Слава!”.

Усі формальності тривали не більше двадцяти хвилин: після завершення урочистостей, до нових патрульних підійшли їхні керівники – Юрій Педос та Редван Усеінов, – котрі вже особисто і за руку привітали кожного хлопця та дівчину, які сьогодні вперше одягнули форму з пагонами. І лише після цього патрульні отримали команду “вільно!”, змішавшись з натовпом родичів та близьких, які з квітами прийшли на площу привітати нових вінницьких правоохоронців.

     

Нагадаємо, що цього разу вінницька поліція мала поповниться 55-ма новими патрульними, однак до присяги дійшли лише півсотні – решта не змогла скласти фінальні іспити. Наразі місто відчуває брак патрульних: за словами керівника Патрульної поліції Редвана Усеінова, для повноцінною роботи не вистачає ще щонайменше 50 патрульних окрім тих, які вже сьогодні склали присягу.

Фото Андрія Завертаного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.