Виставка “Нитка, що пов’язує”, яка відбуватиметься в рамках мистецької програми “Майстерня Ірини Савчук”, є продовженням широкомасштабного проекту “Музей гончарства відкриває нові імена”.
З 31 січня по 9 лютого у Музеї гончарного мистецтва імені О.Г.Лучишина (вул.Кожедуба,11) триватиме виставки «Нитка, що поєднує
Виставка презентує близько 30 студентських робіт, які відображають різні напрямки народного мистецтва, а також варіації їхнього сучасного потрактування. Особливе місце в експозиції займає подільська вишивка, рушники, виконані у традиційних техніках качалочка, штапівка, низинка.
- Там зібрані зразки подільської народної вишивки, ми хотіли показати зв‘язок поколінь, що ця історія існує, передається, що молоді вінничани і не тільки вінничани продовжують займатися українським народним ремеслом, – розповідає кураторка виставки Ольга Луцишина.
Представлені експонати виконані на заняттях у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського під керівництвом та за участі викладача кафедри дисциплін декоративно-естетичного напрямку Ірини Савчук, чиї авторські роботи знаходяться в приватних колекціях США, Канади, країн Європи та Південної Америки, Росії, України. Життєве кредо Ірини Валеріївни – зберегти і розвинути творче обличчя кожної майстрині, відновити забуті традиційні види художньої вишивки, пропагувати їх красу та досконалість.
Фото: museum.in.ua
Дякуємо!
Тепер редактори знають.